Žymės

AutoServisas "AGRIJA, B. Meškauskienės firma"

VN:F [1.9.3_1094]
Reitingas: 0.0/10 (0 Balsų sulaukta)

Įmonė „Agrija“ savo veiklą pradėjo 1996 metais. Per daugiau nei dešimt metų įmonės darbuotojai yra sukaupę didžiulę darbo patirtį automobilių remonto ir priežiūros srityje. Visuomet esame pasiruošę padėti klientui, nesvarbu, ar tai būtų smulkus ar sudėtingas, didelio meistriškumo reikalaujantis darbas. Mūsų įmonės darbuotojai suremontuos Jūsų automobilį, paruoš jį techninei apžiūrai, parinks reikiamas atsargines dalis, patars ir pakonsultuos Jums rūpimais klausimais.
Įmonė „Agrija“- specializuotas kondicionierių servisas, todėl ypatingą dėmesį skiriame šiai veiklos sričiai. Šiandien kondicionierius automobilyje jau nebėra prabangos dalykas, tai – būtinybė, kuria visi naudojamės šiandien. Todėl mūsų klijentai iš mūsų reikalauja greitų, kokybiškų sprendimų, nes šiandien laikas- pats brangiausias turtas.
„Agrijos“ autoservisas taip pat atlieka stabdžių, variklio, sankabos, duslintuvų, krosnelių, radiatorių, užvedimo sistemų remonto darbus. Remontuojame elektros instaliaciją, starterius ir generatorius, atliekame ratų geometriją, kompiuterinę stabdžių ir variklio diagnostiką.
Mūsų darbuotojai – darbštūs, kūrybingi, nuolat tobulinantys savo sugebėjimus ir įgūdžius specialistai, visada pasiruošę pakonsultuoti ir patarti, surasti reikalingą sprendimą.

Adresas: Ozo g. 20, LT-07151 VILNIUS

Kontaktai: Tel (5) 2468214

Darbo laikas: I-V 9.00-19.00, VI 9.00-17.00

Vienas komentaras į “AutoServisas "AGRIJA, B. Meškauskienės firma"”

  • nerijus rašo:

    Remontavausi praeita savaite BMW kondicionieriu Agrijoje.Remonta atliko greitai ir kokybiskai.Rekomenduoju si servisa.

Palikite komentarą

*
= 4 + 7