Žymės

AutoServisas "AKSTĖ servisas, UAB"

VN:F [1.9.3_1094]
Reitingas: 3.8/10 (10 Balsų sulaukta)

UAB “Akstė”, įkurta 1991 04 16, užsiima mažmenine ir didmenine prekyba žibintais ir kėbulo dalimis.
* 1999 metais įmonė įkūrė automobilių serviso skyrių, kuriame teikiamos visos autoserviso paslaugos, tenkinat platų klientų poreikių spektrą;
* 2007 metais įmonė, siekdama efektyvesnio valdymo, buvo reorganizuota, atskiriant autoserviso paslaugas nuo prekybos, įkurta dukterinė įmonė UAB “AKSTĖ – servisas”. UAB “AKSTĖ – servisas” užima virš 1200 kv.m. ploto. Šiuo metu įmonėje dirba virš 30 darbuotojų, savo srities specialistų.
Pagrindinis įmonės tikslas yra teikti kokybiškas paslaugas konkurencingomis kainomis, išlaikant ilgalaikį bendradarbiavimą ir klientų pasitikėjimą įmone.

UAB “AKSTĖ – servisas” turi du skyrius , kuriuose teikiamos autoserviso paslaugos:

Automobilių kėbulų remonto skyrius atlieka automobilių kėbulo geometrijos atstatymą, ardymą-surinkimą ir dažymo paslaugas. Yra įrengta moderni dažymo kamera, kėbulų geometrijos atstatymui naudojama švedų gamybos įranga. Bendradarbiaujame su draudimo kompanijomis: Lietuvos Draudimas, Ergo Lietuva, IF draudimas, PZU , Industrijos garantas, BTA draudimas ir kitos draudimo kompanijos.

Automobilių einamojo remonto skyrius atlieka lengvųjų automobilių ir mikroautobusų pakabos remonto darbus, amortizatorių patikrą, ratų suvedimą, variklių smulkų ir kapitalinį remontą, tepalų keitimą, kondicionierių patikrą,diagnostiką ir sistemos užpildymą (Valeo įranga). Aptarnaujame daugiau kaip 100 įmonių automobilius pagal ilgalaikes paslaugų teikimo sutartis.

Papildoma paslauga: techninė pagalba kelyje (automobilio transportavimas).

UAB „Akstė“ jau dirba 44 aukštąjį ir aukštesnįjį išsilavinimą turintys kvalifikuoti specialistai.
Per 18 veiklos metų įmonėje susiformavo savita vidaus kultūra, kuri yra puoselėjama, palaikoma viso įmonės kolektyvo. Kiekvienas kolektyvo narys yra vertinamas ir pripažįstamas. Įmonės darbuotojams organizuojami renginiai, minimos svarbiausios metų dienos, šventės taip pat švenčiami kolektyvo narių gimtadieniai ir įsimintinos progos.
Darbuotojų motyvacija palaikoma nepertraukiamai, siekiant skatinti produktyvumą, efektyvumą ir personalo susidomėjimą darbu. Tik motyvuotas įmonės darbuotojas gali tinkamai aptarnauti klientą, priimti efektyvius sprendimus ir prisidėti prie įmonės užsibrėžtų tikslų bei formuoti teigiamą įmonės įvaizdį visuomenėje. Kolektyvas yra motyvuojamas tokiomis priemonėmis kaip:

• konkurencingas atlyginimas;
• karjeros perspektyvos;
• dinamiškas ir įdomus darbas;
• premijų sistema;
• šilta personalo atmosfera;
• kvalifikacijos ir kompetencijos kėlimo galimybės;
Kiekvienais metais yra stengiamasi organizuoti kompetencijos kėlimo kursus įvairių sričių specialistams, taip pat suteikiamos galimybės darbuotojams kelti savo kvalifikacijos laipsnį, tobulėti ir mokytis.
UAB „Akstė“ yra orientuota į kvalifikuotą, kompetentingą ir motyvuotą darbuotoją.

Įmonės sandėlyje yra platus naujų autodetalių asortimentas viršijantis 15 000 pavadinimų europietiškiems, japoniškiems, korėjietiškiems bei amerikietiškiems automobiliams. Įmonė siūlo ypatingai didelį pasirinkimą:
kėbulo dalių;
• žibintų;
• veidrodžių;
• radiatorių;
• valytuvų.

Gausu originalių žibintų, jų stiklų, taip pat neoriginalių, tačiau aukštos kokybės prekių iš Europos ir Azijos gamintojų.

Adresas: Taikos pr. 139A, LT-51131, KAUNAS

Kontaktai: Tel. (37) 460460

AKSTĖ servisas, UAB, 3.8 out of 10 based on 10 ratings

Palikite komentarą

*
= 5 + 9