Žymės

AutoServisas "ALKSNIS, J. Milinavičiaus IĮ, filialas"

VN:F [1.9.3_1094]
Reitingas: 4.0/10 (1 Balso sulaukta)

J. Milinavičiaus Individuali Įmonė “Alksnis” jau penkiolika metų prekiauja Lietuvos rinkoje guoliais, riebokšliais, guminiais žiedais, fiksavimo žiedais, reduktoriais, elektros varikliais, grandinėmis, diržais, pneumatika, transportavimo juostomis, tepalais, įvairiomis pramonės įrengimų detalėmis, siuva darbo drabžius.

Per tiek darbo metų IĮ “Alksnis” įgijo nemažą patirtį šioje srityje ir pelnė žinomų pasaulyje firmų pasitikėjimą, tapdama jų produkcijos oficialiu platintoju Lietuvoje ir už jos ribų.

Įmonės pagrindinė veikla – prekyba guoliais. “Alksnis” siūlo pilną švedų koncerno “SKF” gaminamų guolių ir sandariklių pasirinkimą. Būdama oficialiu Italijos gamintojo “Bonfiglioli Grup” ir koncerno ”Rexnord” platintoju, Įmonė “Alksnis” gali pasiūlyti įvairių dydžių rūšių reduktorius pramonei ir sunkiajai technikai, hidraulinius ir planetarinius reduktorius, variatorius, elektros variklius. “Alksnis” priima įvairius žsakymus automobilių ir pramonės įrengimų komplektuojančioms dalims (grandinės transporteriams ir konvejeriams, diržai, žarnos buičiai ir pramonei, sandarikliai, įkamšos, dažai ir t.t.).
Šiuo metu mūsų sandėlyje yra virš 3000 pavadinimų įvairių firmų produkcijos. Šis asortimentas nuolat yra papildomas ir atnaujinamas. Jeigu reikiamu momentu Jūs mūsų siūlomame asortimente nerandate reikalingos prekės, tai ją be papildomo mokesčio, per 1-3 savaites užsakome pas gamintojus. Esant skubiam užsakymui, produkciją galima pristatyti ir per 2-5 dienas.

Adresas: Lvovo g. 105, LT-08104, VILNIUS

Kontaktai: Tel. (5) 2730104

ALKSNIS, J. Milinavičiaus IĮ, filialas, 4.0 out of 10 based on 1 rating

Palikite komentarą

*
= 3 + 9