Žymės

AutoServisas "ANIMUS MOBILIS, UAB"

VN:F [1.9.3_1094]
Reitingas: 4.6/10 (15 Balsų sulaukta)

UAB “Animus mobilis” tai Opel automobilių garantinis, draudiminis ir pogarantinis aptarnavimai, taip pat automobilių priežiūros paslaugos, diagnostika, remonto bei visiško atstatymo po autoįvykio darbai.
Mūsų įmonės pagrindinė veikla – automobilių remonto paslaugos. Profesionali automobilių remonto specialistų komanda bei sertifikuota serviso įranga operatyviai ir kokybiškai pašalins Jūsų automobilio gedimus. Platesnį paslaugų sąrašą ir paslaugų aprašymus rasite čia.
Būdami oficialiais Opel atstovais esame įpareigoti nuolat kelti darbuotojų kvalifikaciją, siųsti į kasmetinius mokymus. Taip pat savo veikloje naudojame gamintojo sertifikuotą techninę įrangą, kuri suteikia didesnes galimybes atlikti sudėtingesnius remonto darbus.
Auto detalių tiekimo padalinys pasirūpins reikalingomis atsarginėmis dalimis. Itin didelis asortimentas ir santykinai mažos kainos tikrai nesukels Jums papildomų rūpesčių.
Nors esame profesionalai savo srityje dėka ilgo įdirbio ir kitų įmonės veiklos niuansų galime pasiūlyti konkurencingas ir nedideles paslaugų kainas. Pasinaudokite mūsų serviso paslaugomis ir patys įsitikinkite paslaugų kokybe!

Adresas: Drobės g. 26, LT-45223 KAUNAS

Kontaktai: Tel (37) 342421

Darbo laikas: I-V 8.00-19.00

ANIMUS MOBILIS, UAB, 4.6 out of 10 based on 15 ratings

Palikite komentarą

*
= 5 + 5