Žymės

AutoServisas "AUSEGRA, UAB"

VN:F [1.9.3_1094]
Reitingas: 4.3/10 (17 Balsų sulaukta)

UAB “Ausegra” – automobilių aptarnavimo centras, teikiantis automobilių remonto bei techninio aptarnavimo paslaugas, prekiaujantis naujomis detalėmis ir kitais gaminiais automobiliams. Tai “minicentras vienose rankose – nuo rato remonto iki kompiuterinės diagnostikos”, sako UAB “Ausegra” serviso vadovas Arvydas Gailiušas
“Ausegra” pirmuosius savo veiklos žingsnius žengė 1997 metais, tačiau jau po pusmečio ėmė plėstis ir didėti – darbuotojų kolektyvas išaugo dvigubai!2006metų vasario 1dieną atidarytas antras UAB”Ausegra” autoservisas Savanorių 178. Šiuo metu įmonėje dirba 36 sumanūs, paslaugūs, mėgstantys savo darbą specialistai. UAB “Ausegra” darbuotojai nuolat dalyvauja apmokymuose ir kvalifikacijos kėlimo kursuose, todėl darbai atliekami naudojant pažangiausias technologijas bei įrangą.
(FOTO) Tikslu ir kokybiška!
Automobilių aptarnavimo centro kokybę garantuoja ne tik puikūs specialistai, bet ir moderni, šiuolaikiška automobilių diagnostikos ir remonto įranga, kokybiški darbo įrankiai. Mes dirbame su nauja, LR Techninės priežiūros ir Metrologinės tarnybos patvirtinta , technologinius standartus atitinkančia aparatūra ir įranga.
“Ausegra” automobilių remonto darbų kokybę bei pajėgumą įvertino ir bendradarbiavimo sutartis yra pasirašę UAB “KEMI”, “TANAGRA”, “Vilniaus Eoltas” ir k.t.
Automobilių remontui naudojame “Delphi”, “Walker” “Monroe”, “AP Lockheed”, “Tridon” bei kitų gamintojų detales, todėl galime be vargo remontuoti beveik visų markių automobilius.
UAB “Ausegra” parduotuvės kompiuterinės informacijos sistema padės surasti reikiamas autodalis ir kitus gaminius Jūsų automobiliui, pagamintus pasaulyje žinomiausių firmų. Čia galite ir užsisakyti pageidaujamą prekę, kurią jums operatyviai pristatysime.

Adresas: Gelvonų g. 2, LT-07149 VILNIUS

Kontaktai: Tel (5) 2405636

Darbo laikas: I-V 7.30 – 22.00 VI 8.00 – 18.00

AUSEGRA, UAB, 4.3 out of 10 based on 17 ratings

Vienas komentaras į “AutoServisas "AUSEGRA, UAB"”

  • Anonimas rašo:

    sveiki,kiek pas jus kainuotu pakeist galinio rato guoli ir duslintuvo dvieju gofru virinimas? auto audi a4 1997 2.8 quatro benzinas

Palikite komentarą

*
= 3 + 5