Žymės

AutoServisas "AUTOBROLIAI, UAB"

VN:F [1.9.3_1094]
Reitingas: 6.1/10 (23 Balsų sulaukta)

UAB “AUTOBROLIAI” buvo įkurti 2006 metų pavasarį ir per tris metus mes užaugome nuo naujokų iki ne tik gerai žinomų, bet ir pelnėme daugelio pastovių klientų, bei draudimo bendrovių pasitikėjimą. Esame pasirašę bendradarbiavimo sutartis su dauguma draudimo bendrovių. Tam reikėjo nemažai pastangų, bet mums nepasirodė tai labai sudėtinga. Mūsų vakarietiškas požiūris į klientą labai skiriasi: klientas visada teisus, o kliento pageidavimas mums yra įsakymas.

Mes visada stengiamės pasiekti aukščiausią įmanomą kokybę remontuodami kiekvieną automobiliį. Mes sunkiai dirbame siekdami kokybės – tikriname, tobuliname procesą, tikriname vėl ir tobuliname dar truputį. Pastovus tobulinimasis tapo mūsų kultūros dalimi. Mes visada ieškome naujų būdų atlikti dar geriau ir manome, kad netobulėti ir neieškoti naujovių yra tas pats kas eiti atgal.

Mūsų kelias link tobulo ir kokybiško remonto priklauso nuo visko. Pradedant nuo profesionalių mūsų meistrų kurių bendra patirtis prie kėbulo remonto daugiau nei šimtas metų. Taip pat priklauso ir nuo šiuolaikinių įrankių, įrangos, naudojamų paruošimo produktų, dažų, lakų ir baigiant klientų aptarnavimo kultūra kurios taip trūksta Lietuvoje.

Mes manome, kad jūsų automobilis turi būti suremontuotas kokybiškai ir būti saugus, o ne bandant sutaupyti kuo daugiau pinigų remontuojant jį . Todėl mes dirbame jums, o ne draudimo bendrovėms ir neleidžiame nurodinėti kaip remontuoti automobiliį, nes tik mes žinome kaip reikia atstatyti jūsų automobilį į buvusią ar dažnai net geresnę būklę, bei suteikiame ilgalaikę garantiją po remonto. Be to remonto metu mes galime jums suteikti pakaitiniį automobilį.

Adresas: H. ir O. Minkovskių g. 134, LT-46245 KAUNAS

Kontaktai: Tel (641) 00006

Darbo laikas: I-V 08:00-17:00

AUTOBROLIAI, UAB, 6.1 out of 10 based on 23 ratings

Palikite komentarą

*
= 4 + 0