Žymės

AutoServisas "AUTOFORUMAS, UAB"

VN:F [1.9.3_1094]
Reitingas: 4.5/10 (13 Balsų sulaukta)

“Autoforumo” serviso padalinys užima 367 m² plotą, o šalia esančiame 129 m² sandėlyje laikomos atsarginės detalės. Autoserviso paslaugas teikiame nuo 1998 m. gruodžio mėnesio. Autoservise atliekamas BMW, MINI automobilių bei BMW motociklų techninis aptarnavimas bei visi remonto darbai – nuo alyvos keitimo iki kompiuterinio sudėtingų valdymo sistemų diagnozavimo. Autoservisas aprūpintas specializuota BMW, MINI diagnostikos ir remonto įranga, gamintojo technine informacija. Remonto darbams naudojamos tik originalios detalės, moderniausia kompiuterinė įranga ir specialūs įrankiai. Atliktiems remonto darbams taikoma 1 metų garantija. Darbuotojai yra stažavęsi BMW mokymo centre, nuolat kelia kvalifikaciją. Sudėtingais gedimo atvejais konsultuoja importuotojo ir gamintojo ekspertai.

Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 MARIJAMPOLĖ

Kontaktai: Telefonas: 8 – 343 / 98745 El.paštas: autoforumas@bmw.lt

AUTOFORUMAS, UAB, 4.5 out of 10 based on 13 ratings

2 komentarai į “AutoServisas "AUTOFORUMAS, UAB"”

  • Arūnas rašo:

    Ar dažymo, kėbulo remonto darbus atliekate savo servise ar siunčiate kur kitur? Jei taip, tai ar tik BMW auto ar ir kitokių markių auto galite paimti dažymui?

    • Autoforumas rašo:

      Kėbulo remonto ir dažymo, bei paruošimo dažymui darbus atliekame savo servise. Dažome visu markių lengvuosius automobilius ir mikroautobusus. Turime sutartis su draudimo bendrovėm, vietoje sutvarkome visus reikalingus dokumentus.

Palikite komentarą

*
= 4 + 7