Žymės

AutoServisas "AUTOMAGIJA, UAB"

VN:F [1.9.3_1094]
Reitingas: 3.8/10 (30 Balsų sulaukta)

UAB “Automagija” teikiamų paslaugų spektras platus – nuo lemputės pakeitimo iki navigacinės sistemos įrengimo.

UAB “Automagija” įsikūrė 1995 metų vasarą. Beveik visą gyvavimo laikotarpį specializuojamės automobilių elektros įrangos bei apsaugos sistemų montavimo srityse. Ilgametė patirtis ir darbuotojų profesionalumas leidžia dirbti patikimai ir atsakingai .

Šiuo metu įmonėje dirba 37 darbuotojai. Remonto dirbtuvėse darbuojasi daugiau nei 20 patyrusių meistrų. Erdvios ir modernios remonto dirbtuvės aprūpintos specialiais stendais ir keltuvais, naujausia diagnostine technika. Turime parduotuvę, kurioje platus elektros įrangos dalių, akumuliatorių, garso sistemų, navigacinių sistemų pasirinkimas. Kai visos reikalingos detalės yra šalia, tai ir darbai atliekami greičiau.

Glaudžiai bendradarbiaujame su partneriais iš Vilniaus, Kauno, kitų Lietuvos miestų, Latvijos, Vokietijos.

Adresas: Dubijos g. 16, LT-77172 ŠIAULIAI

Kontaktai: Tel (41) 500005

Darbo laikas: I-V 8-19, VI 8-14

AUTOMAGIJA, UAB, 3.8 out of 10 based on 30 ratings

Vienas komentaras į “AutoServisas "AUTOMAGIJA, UAB"”

  • edm rašo:

    automagijoje norėjau nupirkti starterio bendiksą. Pardavėjai pateikiau starterio numeri (BOCH) ir bendiksą.Pardavėja pasakė, kad numeris neteisingas. Atnešiau starteri, ji patikrino numerį, jis buvo toks pat ir tapo teisingu, bet pagal automagijoje veikiančias programas jis nerodomas, taigi bendiksą galima parinkti tik pagal natūrą. Atėjęs meistras per viena min. atrado reikiamą bendiksą. Kadangi nebuvau įsitikinęs ar jis tikrai tinka, serviso priėmėjo paprašiau surinkti starterį- užmauti bendiksą ir dviem varžtais prisukti varikliuką. Meistras šiuos darbus atliko per penkis-aštuonias minutes. Atneše surinktą starterį ir pasakė kad pabandė.
    Parduotuvėje apmokėjau- už bendiksą ir už darbą. Darbo kainą AŠTUONIASDEŠIMT litų.
    Pasiūlymas-Šiauliuose nėra autorizuoto Mercedes Benz serviso. Juo galėtų tapti automagija- ir dirbti sugeba ir kainos atitinka autorizuoto serviso lygį. KETURI ŠIMTAI AŠTUONIASDEŠIMT LITŲ UŽ VALANDĄ -tai puikus rodiklis. O gal tik man taip passisekė.

Palikite komentarą

*
= 5 + 7