Žymės

AutoServisas "AUTOMOBILIŲ KRYPTIS, UAB"

VN:F [1.9.3_1094]
Reitingas: 3.2/10 (6 Balsų sulaukta)

A.Marčenkos UAB ”Automobilių kryptis”sėkmingai dirba nuo 1996 metų. Būdama ketvirta Lietuvoje pagal klientų skaičių ir veiklą automobilių apsaugos srityje, įmonė teikia apsaugos sistemų montavimo ir automobilinės garso aparatūros montavimo paslaugas .Kita veiklos dalis – prekyba automobiline garso aparatūra ir apsaugos sistemomis.

Sėkmingą ”Automobilių krypties” veiklą užtikrina visoje šalies teritorijoje veikiantis vietinių atstovų tinklas.jie padeda firmai užtikrinti garantinę ir pogarantinę priežiūrą . Šiuo metu visą parą budintys atstovai yra visuose didžiuosiuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ,Panevėžyje ,Alytuje, Varėnoje, Rietave .
Automobilių kryptis bendradarbiauja su viena plačiausią techninės pagalbos stočių tinklą turinčia UAB ”Rescue srevice”. Šio bendradarbiavimo dėka klientui suteikiama garantinė ir pogarantinė techninė priežiūra ne tik LR teritorijoje , bet ir Vokietijoje.

”Automobilių kryptis” yra vienintelė apsaugos sistemų montavimo įmonė gavusi Policijos remėjo statusą. Šį statusą už naujos kartos apsaugos sistemą ”Kryptis GSM” suteikė Vilniaus miesto vyriausiasis policijos komisariatas. ”KRYPTIS GSM” buvo pristatyta 2000 metų spalį konferencijoje rengtoje kartu su Vyriausiu Vilniaus miesto komisariatu.”Automobilių kryptis” I-oji apsaugos sistemose pritaikė mobilų GSM ryšį.
Po šios konferencijos įmonė susilaukė palankaus atgarsio pagrindiniuose Lietuvos dienraščiuose.
Naujoji apsaugos sistema yra sukurta firmos ”Automobilių kryptis ” elektronikos inžinierių ir yra užpatentuota.
”Kryptis GSM” padėjo įmonei pritraukti klientų sluoksnį , turintį didesnes , nei vidutines pajamas . Taip pat išskyrė įmonę iš kitų apsaugos sistemas montuojančių įmonių.
”Automobilių kryptis” montuoja ir kitas draudimo bendrovių reikalavimus atitinkančias apsaugos sistemas elektronines ir mechanines priemones , padedančias užtikrinti transporto priemonės saugumą.
Firma ”Automobilių kryptis” viena iš pirmųjų pradėjusių montuoti globalios palydovinės GPS ir GSM ryšio pagrindu veikiančias sistemas – Sat Trac.

Adresas: Verkių g. 32A, LT-08221 VILNIUS

Kontaktai: Tel (5) 2315735

Darbo laikas: I-V 8.00-19.00, VI 9.00-16.00

AUTOMOBILIŲ KRYPTIS, UAB, 3.2 out of 10 based on 6 ratings

Palikite komentarą

*
= 4 + 2