Žymės

AutoServisas "BALTIEVA, UAB"

VN:F [1.9.3_1094]
Reitingas: 3.8/10 (12 Balsų sulaukta)

Maloniai kviečiame Jus apsilankyti į moderniai įrengtą mūsų ŠKODA automobilių servisą (A.Juozapavičiaus pr. 90) ir tapti nuolatiniu klientu.
UAB BALTIEVA servise profesionalūs meistrai, naudodami šiuolaikišką kompiuterizuotą remonto įrangą, greitai ir tiksliai:
- nustatys bei pašalins gedimus,
- darbams ir keičiamoms detalėms suteiks garantiją,
- patars, kaip prižiūrėti automobilį,
- atliks nemokamą pakabos ir stabdžių diagnostiką.
Automobilių serviso teikiamų paslaugų spektrą sudaro važiuoklės, variklio, stabdžių ir išmetimo sistemos remontas, ratų montavimas-balansavimas, ratų geometrijos nustatymas, kondicionierių pildymas taip pat šviesų reguliavimas bei tepalų keitimas, pateikiama išankstinė darbų ir detalių sąmata.
Serviso parduotuvė yra didelis amortizatorių, važiuoklės, variklio, stabdžių, išmetimo sistemos detalių asortimentas, nemažas dėmesys skiriamas padangoms bei ratlankiams. Pas mus galima rinktis gerai žinomas “Fulda”, “Uniroyal”, “Sava”, “Dunlop”, “Mabor”, “Good Year”, “Debica” ir kitų gamintojų padangas.
Serviso paslaugų ir prekių asortimentas suformuotas, atsižvelgiant į patį palankiausią klientui kainos ir kokybės santykį.
Papildomai suteiksime Jums tokias paslaugas: priimsime senas padangas ir naudotus akumuliatorius utilizavimui nemokamai.
Mūsų serviso pagrindinis darbo principas – pagarba klientui ir kokybiškas darbas.
Užsukite į UAB BALTIEVA ir mes pasirūpinsime Jūsų automobiliu.

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 90, LT-45212, KAUNAS

Kontaktai: Parduotuvė, servisas: +370 37 746466 Faksas: +370 37 746446 Mobilus: +370 616 59000 El. paštas: Autoservisas@baltieva.lt

BALTIEVA, UAB, 3.8 out of 10 based on 12 ratings

Palikite komentarą

*
= 3 + 3