Žymės

AutoServisas "DEMAUTO, UAB"

VN:F [1.9.3_1094]
Reitingas: 0.0/10 (0 Balsų sulaukta)

UAB “DEMAUTO” buvo įsteigta 2005 metais, pradinė veikla automobiliu pirkimas – pardavimas, prieš pardaviminis paruošimas, specializuotų paslaugų teikimas. Mes bendradarbiaujame su Europos Sąjungos ir Rusijos įmonėmis.

2006 metais mes pradėjome teikti “Meninio įlenkimų lyginimo” paslaugas Vilniuje (“Įlenkimų lyginimas be dažymo”, angl. Paintless Dent Removal).

Šiandien mūsų įmonė specializuojasi įlenkimų lyginime. Dažnas klientas jį pavadina meniniu. Palikite savo „mylimą“ automobilį mums ir mes „išgydysime jo žaizdas“.

Bėgant laikui atsirado didelis klientų ratas, kurie aplanko mus reguliariai, šio populiarumo priežastys – greitos, efektyvios ir pinigus taupančios teikiamos paslaugos.

Nesėkmingi Jūsų ar garažo kaimyno parkavimo manevrai, neatsargiai atidarytos automobilių durelės, tokios gamtos išdaigos kaip krūša, nukritusios šakos arba varvekliai …. ir Jūsų automobilį gali „papuošti“ akiai nemalonūs įlenkimai. Ir jau nesvarbu dideli jie ar maži.

Jeigu automobilis buvo įlenktas – mes galėsime padėti Jūsų „nelaimei“. Būdamas originaliu, Jūsų automobilis toks ir išlieka, nepereidamas į „daužtų ir dažytų“ automobilių kategoriją kas aktualu visų automobilių savininkams.

Adresas: Liudvinavo g. 126, LT-02241 VILNIUS

Kontaktai: Tel (616) 30589

Darbo laikas: I-V 08.30-17.00

Palikite komentarą

*
= 3 + 4