Žymės

AutoServisas "HELIJO RATAI, UAB"

VN:F [1.9.3_1094]
Reitingas: 4.3/10 (13 Balsų sulaukta)

Uždaroji akcinė bendrovė “Helijo ratai”, įsikūrusi Kaune, savo klientams siūlo žinomų ir pripažintų Europos bei pasaulio gamintojų padangas ir ratlankius, taip pat autoserviso paslaugas. Mūsų įmonė yra oficialus italų gamintojo ALESSIO SPORT WHEELS PROMOTION S.N.C. atstovas Lietuvoje.

Įmonė savo veiklą pradėjo nuo 1998 m. Per tą laiką sukaupta patirtis padangų ir ratlankių prekyboje, automobilių serviso srityse, skatina mus nuolat plėsti siūlomų produktų asortimentą ir teikiamų paslaugų spektrą bei gerinti atliekamų darbų kokybę.

Mūsų prekybos salone – platus padangų ir ratlankių pasirinkimas. Nesant reikiamo produkto sandėlyje, jūsų patogumui užsakome individualiai tiesiai iš gamintojų sandėlio. Prekes galite įsigyti ir lizingu.

Mūsų autoservise turima įranga ir aukšta darbuotojų kvalifikacija užtikrins greitą ir profesionalų Jūsų automobilių techninį aptarnavimą. Taip pat tame pačiame pastate įrengti automobilių variklio diagnostikos, važiuoklės remonto ir ratų priežiūros skyriai leis Jums visapusiškai pasirūpinti savo automobiliu vienoje vietoje.

Dėmesio! UAB “Helijo ratai” savo klientams siūlo nesezoninių padangų saugojimo paslaugą. Jums nebereikia rūpintis, kur palikti padangas iki kito sezono – tuo pasirūpinsime mes. Be to tepalą Jūsų automobilio variklyje pakeisime vos per keletą minučių.

Adresas: Jonavos g. 106

Kontaktai: Tel.: Parduotuvė Servisas Fax.: +370 37 30 10 70 +370 37 30 10 71 +370 37 30 10 77 E-mail: info@helijoratai.lt

Darbo laikas: Darbo laikas: I-V:8-18; VI:9-14; VII:nedirbame

HELIJO RATAI, UAB, 4.3 out of 10 based on 13 ratings

Vienas komentaras į “AutoServisas "HELIJO RATAI, UAB"”

  • Esu buves rašo:

    man visai patiko cia, visad cia tepalus keiciu, bet kada atvaziuoju visad priema, nereik laukt, draugiskas kolektyvas

Palikite komentarą

*
= 3 + 3